Kim jesteśmy?

Dioma.pl powstała z pasji do tworzenia. Zadaniem Dioma.pl jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań z takich dziedzin jak projektowanie stron internetowych, projektów i wydruku materiałów reklamowych, fotografii reklamowej i wizualizacji 3D.

Mantra zamiast misji

Wiele firm tworzy ambitne misje, którym nie są w stanie podołać. W Dioma.pl doszliśmy do wniosku, że misje są długie, nudne i żaden z pracowników czy klientów by ich nie zapamiętał. W zamian postanowiliśmy stworzyć krótką mantrę. "Kreatywne projekty" i to nam i naszym klientom powinno wystarczyć w przeciwieństwie do suchych, napuszonych misji.

Nie tylko Kreatywne Projekty

Pod warstwą kreatywną kryje się również warstwa funkcjonalna. Wiele projektów potrzebuje intuicyjnej obsługi, przemyślanej nawigacji, odpowiednio zbudowanego systemu, nowoczesnych technologii i optymalizacji. To właśnie dlatego staramy się dostarczać naszym klientom kompletnych rozwiązań, które odnoszą sukcesy.

Jakość

Nasz zespół nie może sobie pozwolić na generowanie projektów masowo. Zależy nam na tworzeniu spójnych, najwyższej jakości projektów dzięki, którym klienci stale do nas wracają. Na Polskim rynku istnieje wiele twórców stron internetowych, grafików czy fotografów tworzących projekty różnej jakości. Dioma.pl posiada silne podstawy oparte na doświadczeniu i stałemu poszerzaniu swojej wiedzy na temat najnowszych trendów, technologii czy rozwiązań typowo marketingowych.