Twoja Własna
Platforma do Kursów

Zarabiaj na Swojej Wiedzy

Będąc ekspertem lub po prostu doświadczonym specjalistą w swojej branży masz możliwość szkolenia osób dopiero poznających Twoją dziedzinę.

Trener branży IT

Specjaliści IT

Trener sprzedaży

Eksperci sprzedaży

Trener branży MLM

Liderzy MLM

Trener fotografii

Graficy i fotografowie

Nowoczesny Design

Każda platforma do kursów online jest projektowana indywidualnie, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb.

Niezależnie od wybranego pakietu wyeksponujemy kluczowe wyróżniki Twojego kursu na tle konkurencji. Całość platformy opakujemy w atrakcyjny projekt graficzny i zadbamy o każdy szczegół.

kursy online
platforma - kursy online
tworzenie kursów online
platforma - szkolenia online

Zarządzanie Projektem

Nasze platformy kursów online i kursów stacjonarnych to nie tylko wizytówki trenerów i specjalistów w swojej dziedzinie. To przede wszystkim narzędzia do skutecznej sprzedaży.

Mateusz Petkiewicz

„Projekt graficzny to opakowanie naszego produktu. Prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie wartościowej treści i wygenerowanie sprzedaży kursów na odpowiednim poziomie”.

Proces realizacji projektu

Proces wdrażania platformy sprzedażowej wymaga odpowiedniego podejścia i odpowiednich osób. Skoordynowanie prac na kolejnych etapach bazuje na doświadczeniu przy poprzednich projektach.

Dzięki wypracowanej metodzie możemy w łatwy sposób rozwiązać Twój problem, jakim jest brak jednolitego narzędzia do sprzedaży Twoich kursów — zarówno tych online, jak i stacjonarnych.

platforma - szkolenia i kursy

Mobile First

Responsywna platforma do kursów.

Wszystkie nasze platformy są dostosowane do urządzeń mobilnych. Dzięki temu Ty i Twoi kursanci będą mogli wygodnie korzystać z funkcji panelu, jak i materiałów.

Dostęp ze wszystkich urządzeń

Sprawdzaj płatności, zapisy i pytania użytkowników na tablecie, smartfonie, a nawet na SmartTV, jeśli tak Ci wygodniej. Mamy świadomość, że nie zawsze biznes prowadzisz z biura. Chodzi o to, żeby móc nim zarządzać będąc nawet na Seszelach.

Mobile first - platforma do kursów dostosowana do urządzeń mobilnych

Integracja Usług

Płatności

Automatyzuj płatności i nie martw się udostępnianiem kursów ręcznie. Nasza platforma oferuje integrację z najlepszym w Polsce systemem płatności elektronicznych.

Webinary

Prowadź webinary dla nawet 5000 kursantów. Twoi klienci automatycznie otrzymają dostęp do kolejnych webinarów.

Mailing

Rozsyłaj masowe powiadomienia, newsletter, promocje oraz informacje o nowych kursach.

Livechat

Posiadając wbudowany w stronę czat możesz wspierać swoich potencjalnych klientów na każdym etapie zakupów.

Wideo

Bezpieczny hosting Vimeo bez możliwości pobrania filmu na dysk oraz z możliwością ukrycia logo serwisu.

Certyfikat SSL

Certyfikat oferujący bezpieczne połączenie między komputerem kursanta a platformą. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku płatności online.

Dioma LMS

Twoje centrum dowodzenia, z którego m.in. dodasz kolejne kursy, pakiety, materiały czy sprawdzisz płatności ostatnie.

Hosting

Wyposażona w nowoczesne usługi serwerownia oferująca stabilną pracę i połączenie z platformą w trakcie promocji i przeprowadzania szkoleń.

Panel Administracyjny Dioma LMS

Naszą platformę możesz wykorzystać do stworzenia wielu różnych kursów.

Kursy na żywo oparte o webinary

Możesz z góry ustalić harmonogram kursu i udostępnić tę listę użytkownikom, którzy zapisali się na kurs i zapłacili. W ustalonych terminach takie webinary będą aktywne po zalogowaniu się danego kursanta. Takie webinary można oczywiście nagrywać i spóźnialskim udostępnić czasowo lub na stałe nagranie kursu.

Konsultacje 1:1

Dla wybranych pakietów możesz stworzyć indywidualne konsultacje - telefoniczne, skype, ClickMeeting lub w dowolnej innej formie.

Kursy wideo

Nagraj materiały do kursu w domowym lub profesjonalnym studio, a następnie użyj platformy do sprzedaży i zarządzania kursem.

Kursy stacjonarne

Niektórych rzeczy nie da sie nauczyć przez internet. Organizując kursy stacjonarne również masz możliwość skorzystania z naszej platformy. Ustal harmonogram, termin i zacznij sprzedawać kurs!

Webinary z ClickMeeting

Webinary to jedna z możliwości dotarcia z kursem na żywo do mas odbiorców. Odpowiednio przygotowany i wypromowany webinar przyciąga rzesze słuchaczy. Webinary są również narzędziem promocji kursu stacjonarnego lub takiego w formie nagrań wideo. Webinar skupiający setki odbiorców może również skutecznie wypromować ekskluzywne konsultacje 1:1.

Szerszy opis wykorzystania webinarów możesz przeczytać w naszym artykule odnośnie webinarów dla biznesu.

Przechowywanie nagrań na Vimeo

Aby odpowiednio zabezpieczyć kursy wideo polecamy umieścić je na płatnej wersji platformy Vimeo. Miesięczny kosz nie jest wysoki za to dzięki Vimeo odpowiednio zabezpieczymy nagrania przed pobraniem. Żadna platforma nie gwarantuje jednak 100% bezpieczeństwa. Vimeo jest jednak dużo lepszym wyjściem niż YouTube gdzie wystarczy skopiować link do filmu, aby podzielić się nim ze znajomymi. Płatny hosting wideo pozwala również usunąć z odtwarzacza logo i niektóre przyciski sterowania.

Vimeo posiada również opcję ograniczenia wyświetlania filmu tylko do Twojej domeny. Dzięki temu, nawet jeśli ktoś zdobędzie link do filmu to nie udostępni go dalej.

Tworzenie Landing Pages

Tworząc tzw. Landing Page dla swojego kursu i każdego webinaru, lice, produktu w trakcie kampanii i prekampanii możesz z łatwością zbierać adresy e-mail i monitorować skuteczność landing treści. Landing Pages w modelach A/B pozwalają na testowanie i wybór najlepszych treści, które przyczyniają się do pozyskania największej liczby kursantów.

Płatności online

Przelewy24, karty kredytowe, karty debetowe i PayPal

Dzięki zintegrowanemu systemowi płatności Przelewy24 masz dostęp do wielu metod otrzymywania zapłaty za swoje kursy. Od przelewów elektronicznych bezpośrednio z banku, przez płatności kartą po międzynarodowe płatności PayPal. Bezpieczeństwo tych płatności zapewnia certyfikat SSL i odpowiednio skonfigurowany serwer.

Integracja Google Analytics

Google Analytis pomoże Ci w monitorowaniu wejść na stronę kursu i źródeł pozyskiwania ruchu na stronie dla Twojego kursu. To potężne narzędzie i warto poświęcić kilka godzin na opanowanie przydatnych funkcji, żeby wyciągnąć ze zgromadzonych danych jak najwięcej.

Lista użytkowników

Z uczestnikami kursów przerabialiśmy różne scenariusze. W panelu administracyjnym z łatwością wyszukasz danego użytkownika, aktywujesz mu konto, wyślesz maila, sprawdzisz listę ostatnich płatności i dostępów do poszczególnych kursów.

Dostosowanie do wielu języków i kultur

Nie ma znaczenia czy prowadzisz kursy po angielsku, włosku czy hebrajsku. Platforma jest dostosowana do nawet najbardziej egzotycznych języków. Jeśli chcesz udostępnić tłumaczenia swoich kursów, to nic nie stoi na przeszkodzie. Każdy moduł systemu można dodatkowo przetłumaczyć na dowolny język. Jeśli nie posiadasz tłumacza, to pomożemy Ci go znaleźć.

Tłumaczenia strony to nie wszystko. W wielu wypadkach przydaje się też znajomość kultur i zasad prowadzenia biznesu w innych krajach. Wdrażając tłumaczenia i lokalizację mamy na uwadze konkretne różnice kulturowe i wytyczne dotyczące projektowania stron pod dany kraj lub region.

Funkcje i usługi dodatkowe

Nie musisz korzystać ze wszystkich dodatkowo płatnych usług. Polecamy jednak przynajmniej platformę do mailingu i bramkę płatniczą, żeby maksymalnie zautomatyzować sprzedaż Twoich kursów.

Funkcje i usługi  
Domena .PL 0 zł / 1 rok
Serwer SeoHost 0 zł / 1 rok
Certyfikat bezpieczeństwa SSL W cenie serwera
Bramka płatności Przelewy24 1.9% od transakcji
Mailing GetResponse, MailerLite od 15$ / miesiąc
Webinary Click Meeting od 34 zł / miesiąc
Czat na stronie Smartsupp 1 agent za darmo
Zabezpieczone kursy Vimeo od 34 zł / miesiąc
Panel administracyjny Dioma LMS
Moduł wielojęzykowy
Zarządzanie kursami online i 1:1
Zarządzanie kursami stacjonarnymi
Landingpaes
Podział kursów na pakiety
Zarządzanie użytkownikami
Statystyki Google Analytics
Facebook Pixel
Generowanie faktur zgodne z VAT MOSS

Opisz swój pomysł i zapytaj o wycenę

Każda platforma jest dopasowywana pod indywidualne potrzeby, dlatego nie możemy podać jednej stałej ceny.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu komunikacji i otrzymania oferty. Zgodę można wycofać. Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdują się w: Polityce Prywatności